Start arrow Rekrutacja
Rekrutacja

 

 

Nabór do przedszkoli 2019

 

Znane są już terminy i zasady naboru dzieci do raciborskich przedszkoli.

 

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli dla których Miasto Racibórz jest organem prowadzącym na rok szkolny 2019/2020 określone zostały Zarządzeniem nr 74/2019 Prezydenta miasta Racibórz z dnia 30 stycznia 2019 r. - zarządzenie - dok.pdf

 

 

Kryteria naboru wraz z liczbą punktów oraz dokumenty potwierdzające te kryteria w drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli dla których organem prowadzącym jest Miasto Racibórz określone zostały Uchwałą nr XXXVIII/577/2018 Rady Miasta Racibórz z dnia 28 marca 2018 r. - uchwała - dok. pdf

 
następny artykuł »