Start arrow Pszczółki
Pszczółki

Image

 

7 marca, dzieci z grupy Pszczółek zostały zaproszone do szkolnej biblioteki. Pani Paulina przybliżyła nam przygody bohaterów bajek. Mogliśmy spędzić w bibliotece trochę czasu. Pokolorować obrazki. Pooglądać książki i czasopisma dla dzieci. Jako najstarsza grupa w przedszkolu, wiemy jak zachować się w bibliotece.

 

Image

Image

Image 

 

Późna jesień to dobry czas na spacer po lesie. Najstarsze dzieci z naszego przedszkola mogły się o tym przekonać 14.11.br. Zaraz po śniadaniu wyjechaliśmy na wycieczkę do Arboretum Bramy Morawskiej, gdzie czekała na nas Pani Ela. Dzięki Niej, podczas spaceru zwróciliśmy uwagę na ciekawe miejsca. Widzieliśmy najstarszy dąb, norę borsuka. Był czas na zabawę w "Zielonej klasie", odwiedzenie mini-zoo oraz chwila relaksu na tarasie widokowym i zabawy ruchowe w labiryncie "zaczarowanym ogrodzie"

 

 

 ImageImage

ImageImage

ImageImage

Image

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »