Start arrow Nasze sukcesy
NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły wielokrotnie osiągali sukcesy i zdobywali czołowe miejsca w różnych dziedzinach.
Oto niektóre z nich:

 

Rok 2004, Rok 2005, Rok 2006, Rok 2007, Rok 2008, Rok 2008/2009,

Rok 2009/2010

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 


 

Matematyka - op. Małgorzata Pisarczyk


 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI "ALBUS 2018"


laureat – 7 miejsce – Szymon Bialik kl. 7

 

wyróżnienie – Emilia Fischer kl. 7

wyróżnienie – Jakub Podgórski kl. 7

 

wyróżnienie – Emilia Fita kl. 6

wyróżnienie – Karolina Regent kl. 6

 


 

Przyroda - op. Małgorzata Pisarczyk


 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY "ALBUS 2018"


laureat – 3 miejsce – Emilia Fita kl. 6

 

wyróżnienie – Monika Fischer kl. 4b

 

wyróżnienie – Magdalena Wieczorek kl. 4b

 

wyróżnienie – Julia Marciniecka kl. 4a

wyróżnienie – Dawid Wesołek kl. 5

 

wyróżnienie – Maja Niewęgłowska kl. 5

 

 

Edukacja wczesnoszkolna: op. Teresa Przybyła

 

WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY - "POTYCZKI ORTOGRAFICZNE
                                                                           Z MIKOŁAJEM 2018"

 

Organizator: Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne 

                   Szkoła Podstawowa nr 15 w Żorach - 27.04.2018r.

 

Bardzo dobry wynik - Ludwik Rzeźnik kl. III b


 


 

Muzyka - op. Małgorzata Pisarczyk 

 

 

POWIATOWY FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ - KONKURS PIOSENKI 

 

Organizator:  - 25.04.2018r.

 

III miejsce - Łucja Kamalla 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna: op. Ewa Szyra, Teresa Przybyła

 

XI WOJEWÓDZKI KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY - "Eko - Asy"

 

Organizator: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Żorach - 24.04.2018r.

 

II miejsce - Robert Giera kl. III a

II miejsce - Jan Cieślar kl. III a

II miejsce - Mikołaj Pałczyński kl. III b

  

 

Język niemiecki: op. Agnieszka Koloch

 

V WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO - "DEUTSCHKENNER"

 

Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chałupkach - 23.04.2018r.

 

III miejsce zespołowo - Robert Giera, Mikołaj Pałczyński, Ludwik Rzeźnik

 

V miejsce indywidualnie - Robert Giera kl. III a

  

 

Edukacja wczesnoszkolna: op. Ewa Szyra, Teresa Przybyła

 

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY - "Eko - Asy"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu - 17.04.2018r.

 

II miejsce - Robert Giera kl. III a

 

II miejsce - Mikołaj Pałczyński kl. III b

 


 

Matematyka - op. Małgorzata Pisarczyk


 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2018


wyróżnienie – Karolina Regent kl. 6

wyróżnienie – Emilia Fita kl. 6

wyróżnienie – Damian Tatarczyk kl. 6

 

wyróżnienie – Jakub Podgórski kl. 7 

 

 

 

Matematyka - op. Małgorzata Pisarczyk 

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RACIBÓRZ 

 

Organizator: ZSP 2 w Raciborzu - 20.03.2018r.

 

II miejsce - Karolina Regent kl. 6 

 

II miejsce drużynowo- Karolina Regent, Emilia Fita, Damian Tatarczyk kl. 6 

 

   

Edukacja wczesnoszkolna: op. Teresa Przybyła

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - "MISTRZ ORTOGRAFII"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu - 07.03.2018r.

 

II miejsce - Ludwik Rzeźnik kl. III b

   

 

Edukacja wczesnoszkolna: op. Teresa Przybyła

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY - "LUBIĘ MATEMATYKĘ"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu - 06.03.2018r.

 

IV miejsce - Ludwik Rzeźnik kl. III b

 

  

Informatyka: op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - "Racibórz w legendach i tajemnicach"

 

 technika: grafika komputerowa - 7.11.2017

 

I miejsce - Emilia Fita kl. VI

 

II miejsce - Hanna Grud kl. IV b

 

 

 

 

 

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI "ALBUS 2017"

 

Dyplom Laureata - Emilia Fita kl. 5 

 

 

 

Język angielski - op. Katarzyna Siara-Moc

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ALBUS 2017"

 

Dyplom Laureata - Marcelina Sobierajska kl.4

 

 

 

Język niemiecki - op. Agnieszka Koloch

 

  

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO "ALBUS 2017"

 

wyróżnienie - Marcelina Sobierajska kl. 4

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI NIEMIECKIEJ

 

Łucja Kamalla - II miejsce 

 

Hanna Kamalla - III miejsce

 

 

 

Matematyka - op. Małgorzata Pisarczyk

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI "ALBUS 2017"

 

 wyróżnienie - Emilia Fischer  kl. 6 (11 miejsce)

 wyróżnienie - Szymon Bialik kl. 6 (13 miejsce)'

 

 

 Przyroda - op. Małgorzata Pisarczyk

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY "ALBUS 2017"

 

 wyróżnienie - Emilia Fischer kl. 6 (13 miejsce)

 

 

    

Zajęcia komputerowe - op. Bożena Gładysz 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Ach, ta Astrid Lindgren!

 

technika: grafika komputerowa

 

III miejsce - Natalia Piecha kl. V

 

 

 

  

 

Matematyka - op. Małgorzata Pisarczyk 

 

 

KONKURS MATEMATYCZNY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RACIBÓRZ 

 

II miejsce - Szymon Bialik kl. 6 

 

 

 

 

 Edukacja wczesnoszkolna – op. Teresa Przybyła

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS SYNAPSIK MEN 2

 

 Organizator konkursu - Wydawnictwo SYNAPSA z Łodzi

 

 DYPLOM LAUREATAJulia Herber - klasa 2b

 

 Bardzo dobry wynik – Ludwik Rzeźnik, Mateusz Fiur, Antoni Żołyński, Mikołaj Pałczyński, Alicja Rzeźnik, Karol Polowy - klasa 2b

 

 

 

 

 Muzyka - op. Małgorzata Pisarczyk

 

 XVI WOJEWÓDZKI KONKURS FLETOWY

 

 III miejsce- zespół fletowy w składzie:


Klasa IV: N. Wolnik, K. Sobierajska, Nina Banach- Gębska, M. Niewęgłowska, H. Pałczyńxka
Klasa V – P. Wolnik, E. Fita, A. Węgrzyn, P. Stolarska
Klasa VI – D. Gunerka, P. Mróz, D,. Herber, J. Podgórski, M. Bawoł, Sz. Bialik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

 

 

 ZAJĘCIA KOMPUTEROWE - op. Bożena Gładysz

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "Dawno, dawno temu w odległej galaktyce"

 

Kategoria: grafika komputerowa (27.XI.2015r.)

 

 

WYRÓŻNIENIE - Natalia Piecha kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE  - Wojciech Suchecki kl. VI 

 

 

 

 

 


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Ewa Szyra


 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "Lubię matematykę"

 

 

 

Organizator:  Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu – 01.03.2016r.

 

 WYRÓŻNIENIE - Marcelina Sobierajska

 

 WYRÓŻNIENIE - Dawid Wesołek

 

 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Ewa Szyra


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "Mistrz ortografii"


Organizator:  Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu – 02.03.2016r.

 

 

 

II MIEJSCE – Marcelina Sobierajska

 

 

 

 

PRZYRODA - op. Małgorzata Pisarczyk


 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY "PINGWIN 2015"

 

 

 

WYRÓŻNIENIE – Emilia Fita klasa IV

 

WYRÓŻNIENIE – Wojciech Suchecki klasa VI

 

 

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk


 

 

 

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY Matematyka na 5 w G5

 

 

 

I MIEJSCE – Laura Musioł klasa VI indywidualnie

 

V MIEJSCE – Laura Musioł, Wojciech Suchecki, Emilia Fischer - drużynowo

 



 

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk


 

 

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz

 

 

 

II MIEJSCE – Laura Musioł - indywidualnie

 

VI MIEJSCE – Laura Musioł, Wojciech Suchecki, Natalia Biegańska – drużynowo

 

 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Ewa Szyra


 

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY "EKO -ASY"


Organizator:  Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu - 06.04.2016r.


II MIEJSCE – Hanna Pałczyńska kl. III

 

II miejsce - Marcelina Sobierajska kl. III

 

 

  

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Ewa Szyra


 X WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY

 

Organizator: Żorskie Stowarzyszenie Edukacyjno- Kulturalne, Szkoła Podstawowa nr 15 Mistrzostwa Sportowego w Żorach, PODN w Wodzisławiu Śl.  

 

 wyróżnienie za udział - Marcelina Sobierajska kl. III

 

 

 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Ewa Szyra


IX WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

 Organizator: Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Żorach, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły i Przedszkola w Baranowicach- 28.04.2016r  

 

 III miejsce - Marcelina Sobierajska kl. III


JĘZYK NIEMIECKI  - op. Agnieszka Koloch


IX WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO "DER GLOBUS"


 IX miejsce - Laura Musioł


 

 

15. OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

 

VII miejsce - Laura Musioł

 

DYPLOM FINALISTY – Karolina Sobierajska

 

 

15. WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI NIEMIECKIEJ

 

 

 

I miejsce – Łucja Kamalla

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk


 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2016


 

 

wyróżnienie – Karolina Regent klasa IV

wyróżnienie – Emilia Fischer klasa V

wyróżnienie – Laura Musioł klasa VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk


Ogólnopolski konkurs Albus 2016 -  Matematyka

  

 

 

7 miejsce - Dyplom Laureata –Emilia Fita klasa IV

9 miejsce – Dyplom Laureata – Laura Musioł klasa VI

13 miejsce – Dyplom Wyróżnienia – Wojciech Suchecki klasa VI

14 miejsce – Dyplom Wyróżnienia – Emilia Fischer klasa V

 

PRZYRODA - op. Małgorzata Pisarczyk


 Ogólnopolski konkurs Albus 2016 - Przyroda

3 miejsce – Dyplom Laureata – Emilia Fita klasa IV

10 miejsce – Dyplom Laureata – Emilia Fischer klasa V

10 miejsce – Dyplom Laureata – Wojciech Suchecki klasa VI

11 miejsce – Dyplom Wyróżnienia – Szymon Bialik- klasa V

14 miejsce – Dyplom Wyróżnienia – Mateusz Chmielorz klasa IV

14 miejsce - Dyplom Wyróżnienie - Dawid Gunerka klasa V

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 

MATEMATYKA op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "PINGWIN 2014"

 

Wyniki: 12.01.2015r.

 

WYRÓŻNIENIE - Laura Musioł kl. V

 

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY  "PIONIER 2015"

 

 Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty - Warszawa

 

Wyniki: 30.01.2015r.

 

WYRÓŻNIENIE - Laura Musioł kl. V

 

 

 

MATEMATYKA - Małgorzata Pisarczyk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "PIONIER 2015"

 

Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty - Warszawa

 

Wyniki: 30.01.2015r.

 

WYRÓŻNIENIE - Emilia Fischer kl. IV

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI - "OLIMPUS 2015"

 

Organizator: Olimpus Warszawa

 

Wyniki: 5.03.2015r.

 

DYPLOM LAUREATA - Laura Musioł kl. V

 

 

 

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Teresa Przybyła

 

 POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI  "Żyjmy zdrowo" - 10.03.2015r.

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu

 

WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Węgrzyn kl. III

 

 

 

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Teresa Przybyła

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "Lubię matematykę"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu - 16.03.2015r.

 

III miejsce - Karolina Regent kl. III

 

 

 

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Teresa Przybyła

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY "Mistrz ortografii"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu - 18.03.2015r.

 

I miejsce - Emilia Fita kl. III

 

 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Teresa Przybyła

 

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY "EKO-ASY"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu - 31.03.2015r.

 

II miejsce - Emilia Fita kl. III

 

II Karolina Regent kl. III

 

 

 INFORMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "100 bajek Jana Brzechwy"

 

kategoria: grafika komputerowa (10.04.2015r.)

 

 

III miejsce - Emilia Fischer kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Paulina Mróz kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Michał Bicz kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "GALILEO 2015"

 

 Wyniki: 21.04.2015

 

WYRÓŻNIENIE - Michał Bicz kl. VI

 

 

 

PRZYRODA - op. Małgorzata Pisarczyk

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z PRZYRODY "GALILEO 2015"

 

 Wyniki: 21.04.2015r.

 

DYPLOM LAUREATA - Emilia Fischer kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - Dawid Gunerka IV

 

WYRÓŻNIENIE -Szymon Bialik kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Jakub Pogórski kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Tomasz Wierzbicki kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Michał Bicz kl. VI

 

WYRÓŻNIENIE - Oliwier Mróz kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA -op. Bożena Gładysz

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2015"

 

wyniki: 04.2015

 

 

WYRÓŻNIENIE -Wojciech Suchecki kl. V

 

WYRÓŻNIENIE - Laura Musioł kl. V

 

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2015"

 

wyniki: 04.2015

 

WYRÓŻNIENIE - Emilia Fischer kl. IV

 

 

 EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Teresa Przybyła

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2015"

 

wyniki: 04.2015r.

 

WYRÓŻNIENIE - Emilia Fita kl. III

 

WYRÓŻNIENIE - Karolina Regent kl. III

 

 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - op. Teresa Przybyła

 

WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS TRZECICH

 

Organizator: ZSP 5 w Żorach

 

BARDZO DOBRY WYNIK - Emilia Fita kl. III

 

 

PRZYRODA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKO-PLANETA

 

 Wyniki: 05.05.2015

 

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Suchecki, Laura Musioł, Rafaela Fiegler, Michał Bicz, Jakub Podgórski

 

WYRÓŻNIENIE indywidualnie: Laura Musioł kl. V

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z MATEMATYKI "ALBUS 2015"

 

wyniki: 8.06.2015r.

 

I miejsce - grawerowany dyplom laureata, nagroda - Laura Musioł kl. V

 

V miejsce - dyplom laureata, nagroda -Wojciech Suchecki kl. V

 

V miejsce - dyplom laureata, nagroda -Michał Bicz kl. VI

 

 

 

JĘZYK NIEMIECKI - op. Betina Sławik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

wyniki: 8.08.2015r.

 

VII miejsce - dyplom laureata - Nils Heiduczek kl. VI

 

XI miejsce - Wyróznienie - Karolina Sobierajska kl. V

 

XV miejsce - Wyróżnienie - Jakub Podgórski kl. IV

 

XV miejsce - Wyróżnienie - Michał Bicz kl. VI

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI - op. Katarzyna Siara-Moc

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

wyniki: 8.06.2015r.

 

XI miejsce - Wyróżnienie - Karolina Sobierajska kl. V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 INFORMATYKA op. Bożena Gładysz

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - 5.12.2013r.

 

 

Organizator:Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

 

 

kategoria: grafika komputerowa

 

III miejsce - Michał Bicz kl. V

 

wyróżnienia:

 

Natalia Biegańska kl. IV

 

Kaja Niewęgłowska  kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA -op. Bożena Gładysz

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PIONIER 2013 - 10.12.2013r.

 

Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie

 

 

DYPLOM LAUREATA (nagroda) - Laura Musioł kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Suchecki - kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Natalia Biegańska - kl. |V

 

WYRÓŻNIENIE - Michał Bicz kl. IV

 

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PIONIER 2013 - 10.12.2013r.

 

Organizator: Instytut Rozwoju Oświaty w Warszawie

 

WYRÓŻNIENIE - Aneta Kilar kl. VI

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI - op. Katarzyna Siara-Moc

 

Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego - 5.02.2014r.

 

Organiztor: Gimnazjum nr 3 w Raciborzu

 

LAUREAT - Adam Wysocki kl. VI

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki

OLIMPUS 2014

 

Organizator: Olimpus - Warszawa,  (10.01.2014r.)

 

DYPLOM LAUREATA (nagroda) - Laura Musioł kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - (nagroda) Wojciech Suchecki kl. IV

 

 

 

 

MATEMATYKA - Małgorzata Pisarczyk

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki

OLIMPUS 2014

 

Organizator: Olimpus - Warszawa, (10.01.2014r.)

 

DYPLOM LAUREATA - Aneta Kilar kl. VI

 

 

INFORMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY - 27.03.2014r.

 

kategoria: grafika komputerowa

 

 

WYRÓŻNIENIE - Paulina Mróz - kl. III (kółko komputerowe)

 

WYRÓZNIENIE - Wiktoria Mróz - kl. VI

 

WYRÓŻNIENIE - Fiegler Rafaela - kl. V

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "GALILEO 2014"

 

wyniki: 14.04.2014r.

 

DYPLOM LAUREATA, nagroda - Laura Musioł kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - Wojciech Suchecki kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - Natalia Biegańska kl. IV

 

 

 

MATEMATYKA op. Małgorzata Pisarczyk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "GALILEO 2014"

 

wyniki: 14.04.2014r.

 

WYRÓŻNIENIE - Aneta Kilar kl. VI

 

WYRÓŻNIENIE - Kaja Niewęgłowska kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA op. Bożena Gładysz

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2014

 

 wyniki: IV 2014

 

WYRÓŻNIENIE - Laura Musioł kl. IV ( II miejsce w powiecie)

 

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Suchecki kl. IV

 

 

 

JĘZYK ANGIELSKI op. Katarzyna Siara-Moc

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "I CANFLY"

 

Organizator: Towarzystwo Przyjació Dzieci - Zespół Szkół Zawodowych w Raciborzu (23.05.14r.)

 

II MIEJSCE - Adam Wysocki kl. VI

 

 

MATEMATYKA op. Bozena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY PANDA 2014

 

wyniki: 25.05.2014

 

DYPLOM LAUREATA, nagroda - Laura Musioł kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA,nagroda - Wojciech Suchecki kl. IV

 

WYRÓZNIENIE - Natalia Biegańska kl. IV

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY PANDA 2014

 

wyniki: 25.04.2014r.

 

WYRÓŻNIENIE - Aneta Kilar kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-EKOLOGICZNY EKO-MAT 2014

 

I MIEJSCE - Kaja Niewęgłowska, Natalia Kamińska kl. VI

 

 

 

INFORMATYKA, J. POLSKI - op. Bożena Gładysz, Anna Płonka

 

WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNO-HUMANISTYCZNY

 

wyniki: 26.05.2014r.

 

III MIEJSCE - Laura Musioł kl. IV

 

 

 

PRZYRODA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNO - PRZYRODNICZY

 

wyniki: 2.06.2014r.

 

WYRÓŻNIENIE - Laura Musioł kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - Kaja Niewwgłowska kl. VI

 

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALBUS 2014"

 

wyniki: 4. 06.2014r.

 

I MIEJSCE - GRAWEROWANY DYPLOM LAUREATA

WOJCIECH SUCHECKI - kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - (V miejsce) laura Musioł kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA- (VII miejsce) Natalia Biegańska kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - (IX miejsce) Michał Bicz kl. V

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALBUS 2014"

 

wyniki: 4.06.2014r.

 

I MIEJSCE - GRAWEROWANY DYPLOM LAUREATA

ANETA KILAR - KL. VI

 

DYPLOM LAUREATA - (X miejsce) Kaja Niewegłowska kl. VI

 

 

J. ANGIELSKI - op. Katarzyna Siara Moc

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO "ALBUS 2014"

 

wyniki: 4.06.2014r.

 

DYPLOM LAUREATA - (IX miejsce )- Karolina Sobierajska kl. IV

 

DYPLOM LAUREATA - Laura Musioł kl. IV

 

WYRÓŻNIENIE - (XIII miejsce) Michał Bicz kl. V

 

WYRÓŻNIENIE  - (XI miejsce) Adam Wysocki kl. VI

 

WYRÓŻNIENIE - (XIII miejsce)Aneta Kilar kl. VI

 

 

 

J. NIEMIECKI - op. Betina Sławik

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. NIEMIECKIEGO "ALBUS 2014"

wyniki: 4.06.2014r.

 

DYPLOM LAUREATA (V miejsce, nagroda) - Karolina Sobierajska kl. VI

 

DYPLOM LAUREATA - (IX miejsce) - Laura Musioł kl. VI

 

DYPLOM LAUREATA (VII miejsce) -Karol Paluch kl. V

 

WYRÓŻNIENIE - (XV miejsce) Nils Heiduczek kl. V

 

WYRÓŻNIENIE - (XI miejsce) - Adam Wysocki kl. VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

INFORMATYKA - op. Bożena Gładysz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - 7.12.2012r.

 

Organizator konkursu: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

 

kategoria: grafika komputerowa

 

I miejsce - Wiktoria Mróz kl.V

 

II miejsce - Michał Bicz kl. IV

 

III miejsce - Katarzyna Kocur kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "PINGWIN 2012"

 - 27.11.2012

 

wyniki: 15.01.2013r.

 

Wyróżnienie - Anna Wieczorek kl. VI

 

Wyróżnienie - Wojciech Woszczek kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "SEZAM 2012"

 

wyniki: 28.01.2013r.

 

Dyplom laureata - Anna Wieczorek kl. VI

 

Wyróżnienie - Katarzyna Kocur kl. VI

 

Wyróżnienie - Wojciech Woszczek - kl. VI

 

 

 

NAUCZANIE ZINTEGROWANE - op. Ewa Szyra

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "SEZAM 2012"

 

wyniki: 28.01.2013r.

 

Dyplom laureata - Wojciech Suchecki kl. III

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI - 9.01.2013r.

 

Organizator: OLIMPUS

 

wyniki: 27.02.2013r. 

 

Dyplom laureata, I miejsce - Katarzyna Kocur - kl.VI

 

Dyplom laureata, I miejsce - Anna Wieczorek - kl. VI

 

Dyplom laureata, I miejsce - Wojciech Woszczek - kl.VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz,  PRZYRODA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody

 

Organizator: Kuratorium Oświaty w Katowicach

wyniki: 4.03.2013r.

 

 

Laureat - Wojciech Woszczek - kl. VI

 

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

MIEJSKI I POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY 6.03.2013r.

 

organizator: Gimnazjum nr 5 w Raciborzu

 

Indywidualnie:

 

II miejsce - Wojciech Woszczek - kl. VI

 

VI miejsce - Anna Wieczorek - kl. VI

 

VII miejsce - Katarzyna Kocur - kl. VI

 

Zespołowo:

 

II miejsce drużyna w składzie:

 

Wojciech Woszczek - kl. VI

 

Anna Wieczorek - kl. VI

 

Katarzyna Kocur - kl. VI

 

 

 

INFORMATYKA - op. Bożena Gładysz

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY -21.03.2013r.

 

Organizator: Miejska i POwiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

 

kategoria: prace komputerowe

 

 I miejsce - Wiktoria Mróz kl. V

 

II miejsce - Dominik Swienty kl. VI

 

III miejsce - Aneta Kilar kl. V

 

wyróżnienia: Anna Wieczorek, Natalia Nowak

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna - op. Ewa Szyra

 

MIEJSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 1 w Raciborzu

 

I miejsce - Karolina Sobierajska kl. III

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna- op. Ewa Szyra

 

VI WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNY

 dla klas trzecich

 

Organizator: ZSP- nr 5 w Żorach  11.04.2013r.

 

III miejsce drużyna w składzie:

 

Laura Musioł - kl. III

 

Karolina Sobierajska - kl. III

 

Wojciech Suchecki - kl. III

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna - op. Ewa Szyra

 

"Asy z trzeciej klasy"

 

I miejsce zespół w składzie:

 

Laura Musioł - kl. III

 

Wojciech Suchecki - kl. III

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna - op. Teresa Przybyła

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III pt. „Sport w poezji”.

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu - 16.04.2013

 

III miejsce – Emilia Fita kl. I

 

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

 

Wyniki: 9.05.2013r.

 

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Woszczek kl. VI

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna op. Ewa Szyra

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR"

 

 Wyniki: 9.05.2013r.

 

Wynik BARDZO DOBRY - Laura Musioł kl. III

 

WYRÓŻNIENIE - Wojciech Suchecki kl. III

 

 

 

Informatyka - op. Bożena Gładysz

 

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

"MALOWANIE NA EKRANIE"

 

Tegoroczna edycja została rozszerzona na skalę międzynarodową o kraje Unii Europejskiej

 

Wyniki: 9.05.2013r.

 

II MIEJSCE - Aneta Kilar kl. V

 

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz Przyroda - op. Małgorzata Pisarczyk

 

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY EKOMAT-21.05.2013

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 18 w Raciborzu

 

 

 

II miejsce - zespół w składzie:

 

Anna Wieczorek, Wojciech Woszczek

 

 

 

 

Matematyka op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "PANDA 2013"

 

wyniki: 22.05.2013r.

 

Organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI, Warszawa

 

I miejsce - Anna Wieczorek kl. VI

grawerowany dyplom, nagroda

 

I miejsce - Wojciech Woszczek kl. VI

grawerowany dyplom, nagroda

 

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALBUS 2013"

wyniki: 3.06.2013

Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 

 

I miejsce - Wojciech Woszczek kl. VI

grawerowany dyplom, nagroda

 

V miejsce - laureatka konkursu - Anna Wieczorek kl. VI

 

wyróżnienie - Katarzyna Kocur - kl. VI

 

 

 

 

Jezyk angielski - op. Katarzyna Siara-Moc

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ALBUS 2013"

wyniki: 3.06.2013

 

Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 

VII miejsce - laureat konkursu - Adam Wysocki - kl. V

 

VII miejsce - laureatka konkursu - Anna Wieczorek - kl. VI

 

Wyróżnienie: Michał Bicz, Karol Paluch - kl. IV

 

 

 

Język niemiecki - op. Agnieszka Koloch

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO "ALBUS 2013"

wyniki: 3.06.2013

 

Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

 

III miejsce - laureat konkursu - Karol Paluch kl. IV

 

VII miejsce - laureat konkursu - Adam Wysocki - kl. V

 

IX miejsce - laureat konkursu - Michał Bicz - kl. IV

 

 

 

 

Edukacja wczesnoszkolna - op. Teresa Przybyła

 

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „Segregujemy śmieci – to się opłaca”

 

Organizator: Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Katowicach i Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Bytomiu

 

 

I miejsce – Aleksandra Węgrzyn  kl. I

 

 

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "GENIUSZ 2013"

 

wyniki: 10.06.2013

Organizator: Szkolna Akademia Wiedzy w Warszawie

 

I miejsce - Wociech Woszczek kl.VI

 

Wyróżnienie - Anna Wieczorek - kl. VI

 

Wyróżnienie - Katarzyna Kocur kl. VI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

I Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ONLINE- 27.10.2011r.

 

Organizator konkursu: Międzynarodowe Gimnazjum nr 51, Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Uczelnia Vistula w Warszawie

 

Finaliści konkursu:

 

Wojciech Woszczek kl. V (50 pkt/60 pkt)

Katarzna Kocur kl. V (46 pkt/60 pkt)

Anna Wieczorek kl. V (41 pkt/60 pkt)

 

 

MATEMATYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

I Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ONLINE - 27.10.2011r.

  

Organizator konkursu: Międzynarodowe Gimnazjum nr 51, Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Uczelnia Vistula w Warszawie

 

Finalista konkursu:

 

Dawid Breitschedel kl. VI (32 pkt/60 pkt)

 

 

 INFORMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - 15.XII.2011r.

 

Organizator konkursu: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

 

Kategoria: grafika komputerowa

 

I miejsce - Wojciech Woszczek kl. V  (kat. 11-14 lat)

 

III miejsce - Rafaela Fiegler kl. III (kat. 10-14 lat)

 

 

 

MUZYKA - op. Małgorzata Pisarczyk

 

 

XI POWIATOWY KONKURS O TYTUŁ  „MISTRZA FLETU” - 16.XII.2011r.

 

Organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pomocna Dłoń"

 

II miejsce - zespół w składzie:

 

Klasa IV- Aneta Kilar, Kaja Niewęgłowska, Patrycja Baranowska, Natalia Kamińska
Klasa V – Katarzyna Kocur, Oliwia Rygielska, Anna Wieczorek, Marta Chodenko, Wojciech Woszczek
Klasa VI – Andrea Salich, Agnieszka Konieczna, Iwona Skubela

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATCZNY "PINGWIN" - wyniki 10.01.2012r.

 

V miejsce - dyplom laureata, Anna Wieczorek kl. V

 

VI miejsce - wyróżnienie,  Wojciech Woszczek kl. V

 

 

 

 MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "SEZAM" - wyniki 11.01.2012r.

 

Organizator: Szkolna Akademia Wiedzy

 

 I miejsce - Wojciech Woszczek kl. V

 laureat konkursu, grawerowany dyplom, nagroda

 

 V miejsce - Katarzyna Kocur kl. V - wyróżnienie

 

 

MATEMATYKA - op. Bożena Gładysz

 

XII POWIATOWY MARATON MATEMATYCZNY - 9.03.2012r.

 

Oganizator: Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu

 

II miejsce - Wojciech Woszczek kl. V

 

 

Informatyka - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY -  23.03.2012r.

 

Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

 

kategoria: grafika komputerowa

 

Temat konkursu: Baśniowy świat Andersena

 

I miejsce – Agnieszka Konieczna – kl.VI


II miejsce – Katarzyna Kocur – kl.V


Ponadto wyróżnione zostały prace Magdaleny Gaidy oraz Rafaeli Fiegler

 

 

 

Informatyka - op. Bożena Gładysz

 

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

 

(konkurs grafiki komputerowej)

 

Organizator: Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej (Wrocław)- 14.04.2012r.

 

II miejsce - Rafaela Fiegler - kl. III

 

 

 

Informatyka - op. Bożena Gładysz

 

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

 

"Malowanie na ekranie" - 24.04.2012r.

 

Organizatorzy: Urząd miasta Będzin, Szkoła Podstawowa w Będzinie

 

II miejsce - Anna Wieczorek - kl. V

 

III miejsce - Iwona Skubela - kl. VI

 

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2012"- 9.05.2012r.

 

wyróżnienie - Wojciech Woszczek - kl.V

 

wyróżnienie - Anna Wieczorek - kl.V

 

 

Nauczanie zintegrowane - op. Edyta Marczinska

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2012" - 9.05.2012r.

 

wyróżnienie - Laura Musioł - kl. II

 

 

Język niemiecki - op. Agnieszka Koloch

 

XI WOJEWÓDZKI KONKURS PIOSENKI NIEMIECKIEJ - 10.05.2012r.

 

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

 

III miejsce - Barbara Kałuża i Iwona Skubela  - kl.VI

 

 

 

Informatyka - op. Bożena Gładysz

 

 

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS "KOMPUTERY I INFORMATYKA - 28.05.2012r.

 

Organizator: Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI -Warszawa

 

 

kategoria: klasy I  - III

 

 

I miejsce - Michał Bicz kl III

grawerowany dyplom, nagroda

 

 

IV miejsce - Oliwier Mróz kl. III

laureat konkursu, nagroda

 

 

VIII miejsce  - Daniel Kaproń kl. III

wyróżnienie


kategoria klasy IV - VI

 

II miejsce - Patryk Hałacz kl. VI

laureat konkursu, nagroda

 

X miejsce - Wojciech Woszczek kl. V

wyróżnienie

 

 

 

Nauczanie zintegrowane - op. Teresa Przybyła

 

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY EKO-ASY

 

 III miejsce - Rafaela Fiegler i Michał Bicz kl. III

 

 

Przyroda - op. Małgorzata Pisarczyk

 

POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY " Z EKOLOGIĄ ZA PAN BRAT" - 28.05.2012r.

 

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

 

Wyróżnienie - Barbara Kałuża kl. VI

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "ALBUS" 8.06.2012r.

 

Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej

 

 

I miejsce - Wojciech Woszczek  kl.V

grawerowany dyplom, laureat konkursu, nagroda

 

 

III miejsce - Katarzyna Kocur  kl.V

laureatka konkursu, nagroda

 

 

VII miejsce - Anna Wieczorek  kl.V

laureatka konkursu

 

 

Język niemiecki - op. Agnieszka Koloch

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO "ALBUS" 8.06.2012r.

 

Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej

 

 III miejsce - Adam Wysocki kl. IV

 laureat konkursu, nagroda

 

Język angielski - op. Katarzyna Siara-Moc

 

OGÓLNOPOLSI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ALBUS"  8.06.2012r.

 

V miejsce - Adam Wysocki kl.IV

laureat konkursu, nagroda

 

XI miejsce - Anna Wieczorek kl.V

wyróżnienie

 

XV miejsce - Wojciech Woszczek kl.V

wyróżnienie

 

 

Matematyka - op. Bożena Gładysz

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY "GENIUSZ"

 

Wyniki - 13.06.2012r.

 

I miejsce - Anna Wieczorek kl. V

laureatka konkursu, grawerowany dyplom, nagroda

 

V miejsce - Wojciech Woszczek kl. V

laureat konkursu

 

XII miejsce - Katarzyna Kocur kl. V

wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

INFORMATYKA  op. Bożena Gładysz

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY (grafika komputerowa)

 

"Skrzaty, strzygi, czarodzieje czyli co się w książkach dzieje" - 19.11.2010r.

 

 

I miejsce - Iwona Skubela kl. V

II miejsce -Kamil Skibiński kl. VI

III  miejsce - Alicja Zając kl. VI

 

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Agnieszka Konieczna kl.V

Kamil Świdergoł kl.VI

 

 

INFORMATYKA op. Bożena Gładysz

KONKURS NA HASŁO ZWIĄZANE Z BEZPIECZNYM INTERNETEM

 

Organizator: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Raciborzu - 8.02.2011r.

 

I wyróżnienie - Sara Zajonz kl. IV

 

 

INFORMATYKA op. Bożena Gładysz

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY (grafika komputerowa)

 

Organizator: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu

 

"Egzotyka to Afryka" - 24.03.2011r.

 

 

I miejsce - Dominik Chłodek kl. VI

 

Wyróżnienia otrzymały:

Alicja Zając kl. VI

Barbara Kałuza kl. V

 

INFORMATYKA op. Bożena Gładysz

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

(konkurs grafiki komputerowej)

 

Organizator: Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej

(prezes - prof. Maciej M. Sysło) - 5.04.2011r.

 

I miejsce - Aneta Kilar kl. III

 

 

MATEMATYKA op. Bożena Gładysz

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "CZAR PAR"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 w Raciborzu - 13.04.2011r.

 

III miejsce - Anna Wieczorek i Wojciech Woszczek (kl. IV)

 

 

MATEMATYKA op. Bożena Gładysz

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2011"

 

17.03.2011r. - wyniki 17.05.2011r.

 

Wyróżnienie 102,5 p/120 p - Wojciech Woszczek kl.4

 

Wyróżnienie 101,25 p/120 p - Anna Wieczorek kl.4

 

 

 

INFORMATYKA op. Bożena Gładysz

 

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "MALOWANIE NA EKRANIE"

 

Organizator: Urząd Miasta w Będzinie, Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie - 18.05.2011r.

 

Kategoria: klasy I-III

 

II miejsce - Aneta Kilar kl. III

 

 

Kategoria: klasy IV-VI

 

II miejsce - Alicja Zając kl. VI

 

 

NAUCZANIE ZINTEGROWANE op. Ewa Szyra

 

XII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

 "HUMOR W POEZJI DZIECIECEJ"

 

Organizator: Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu

 

I miejsce - Laura Musioł kl. I

 

 

JĘZYK ANGIELSKI op. Katarzyna Siara-Moc

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ALBUS 2011"

 

 wyniki: 7.06.2011r.

 

VII miejsce - Anna Wieczorek kl.IV

 

Wyróżnienie - Barbara Kałuża kl. V

 

 

 


Iwona Skubela
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »