Start arrow Aktualności
Aktualności z życia przedszkola


Image 

 

Deklaracja przyjęcia dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola

 

wypełnione deklaracje na okres wakacyjny (miesiąc lipiec) składamy w sekretariacie

zespołu mailowo (zsp2rac@poczta.onet.pl) do dnia 24 czerwca br. 

 
 
 
 
 
 
 
 
Image
 

Wyniki rekrutacji do przedszkola

Image

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym  do Przedszkola nr 9 znajduje się w zakładce REKRUTACJA.


 

Więcej…
 

"Cała Polska czyta dzieciom"

Image

Dzisiaj, 05.06.2019 r. skorzystaliśmy z zaproszenia naszej biblioteki, by uczestniczyć w ogólnopolskim programie.

Dzieci miały okazję słuchać tekstów Wandy Chotomskiej, czytanych przez Pana Prezydenta Michała Fitę. Wybrane wiersze dały dzieciom dobre wzorce zachowania, z którymi dzieci stykają się na co dzień. Tematyka związana była ze zwierzętami znanymi dobrze dzieciom. Pan M. Fita podczas spotkania wykorzystał sposób na aktywne czytanie i angażował dzieci do pomocy podczas czytania wiersza: "Kundel bury",  "A ja mam psa". Podczas spotkania panowała wesołą atmosfera. Cieszymy się, że Pan Prezydent znalazł czas dla naszych najmłodszych."  

Więcej…
 

"Dzień dziecka w przedszkolu"

Image

3 czerwca, w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto naszych milusińskich. Jak się okazuje, nie trzeba wydawać fortuny, nie trzeba kupować najdroższych zabawek by TEN DZIEŃ był naprawdę niezwykły, wspaniały i niezapomniany. Najważniejsza jest atmosfera!

Pogoda nam dopisała, mogliśmy wspólnie pobawić się w ogrodzie przedszkolnym. Były zabawy z balonami i piłką, pląsy i tańce przy muzyce oraz lody i słodki poczęstunek.  

Więcej…
 

"Wycieczka do wioski indiańskiej"

Image

   W poniedziałek, 27 maja zaraz po śniadaniu wybraliśmy się na wycieczkę do Tworkowa. Tam czekali na nas  indianie. By nas trochę upodobnić do siebie, pomalowali nam twarze. Mogliśmy zwiedzić prawdziwe tipi, zobaczyć i dotknąć ubrania, ozdoby, instrumenty i narzędzia indian. Czekały na nas zabawy indiańskie: strzelanie z łuku, rzut włócznią, łowienie ryb, tor przeszkód,... Na terenie wioski znajduje się mini zoo, gdzie dzieci mogły zobaczyć, pogłaskać i nakarmić zwierzęta. Na koniec posililiśmy się pieczoną na ognisku kiełbaską i odpoczęliśmy, słuchając indiańskiej legendy przy dźwiękach fletu.   

 

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 20