Start arrow Bezpieczny Internet
BEZPIECZNY INTERNET
"SIÓDEMKA" SZKOŁĄ BEZPIECZNEGO INTERNETU

 Image

14 czerwca 2010 roku przyznano nam Certyfikat Szkoły Bezpiecznego Internetu. Jesteśmy jak dotąd drugą w Raciborzu placówką, która uzyskała ten tytuł. 

Więcej…
 
SPOTKANIA PROFILAKTYCZNE DLA UCZNIÓW

W dniu dzisiejszym tj. 27.05.2010r. odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów naszej szkoły. Tematem były zagrożenia, z jakimi mogą spotkać się dzieci podczas korzystania z Internetu.

Więcej…
 
PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE "CZERWONY KAPTUREK SZUKA KSIĘCIA"

W związku z realizacją programu "Bezpieczeństwo w Sieci" uczniowie klasy II naszej szkoły przygotowali przedstawienie kukiełkowe pt."Czerwony Kapturek szuka księcia".

Więcej…
 
NAJLEPSZE PREZENTACJE WYBRANE

Dnia 4.05.2010r. zakończył się przegląd prezentacji multimedialnych  pt. "Zalety i zagrożenia Internetu",  przygotowanych przez uczniów klasy VI. Uczniowie omawiali w/w temat, wykorzystując przygotowane przez siebie prezentacje.

Więcej…
 
PROGRAM PROFILAKTYKI "BEZPIECZEŃSTWO W SIECI"

W szkole został opracowany i przyjęty do realizacji Program Profilaktyki "Bezpieczeństwo w Sieci". Przyjęto procedury reagowania na cyberprzemoc.

 

 
NAJŁADNIEJSZE PLAKATY WYBRANE

Uczniowie klas I-III na zakończenie zajęć "Sieciaki" otrzymali plakaty - kolorowanki pt."Bezpieczny Internet". Zadaniem każdego z uczniów było piękne pokolorowanie plakatu i oddanie do wychowawcy lub bezpośrednio nauczycielowi informatyki.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje: 12 - 22 z 24