Start arrow Bezpieczny Internet
BEZPIECZNY INTERNET
Inicjatywa DBI 2017

 INICJATYWA DBI 2017

 

 W 2017 r. DBI obchodzić będziemy 7 lutego.  Podczas zbliżającej się 13. edycji wydarzenia w Polsce, organizatorzy chcą zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online.

 

 

 

 

Więcej…
 
Dzień Bezpiecznego Internetu 2015

  

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w  ogłaszanej przez Safer Internet i Fundację Dzieci Niczyje obchodach DBI.

Na stronie http://dbi.saferinternet.pl zgłosiliśmy inicjatwę DBI 2015.

 

 

Rozpoczęliśmy już szereg działań, realizowanych pod hasłem "Razem tworzymy bezpieczny

Internet", związanych z podjętą inicjatywą. Na lekcjach zajęć komputerowych zostały przeprowadzone pogadanki, uczniowie przygotowli animacje, grafiki komputerowe, prezentacje, artykuły. Ponadto uczniowie klas II-VI wykonali plakaty związane z tegorocznym hasłem.

 
RAZEM TWORZYMY LEPSZY INTERNET

 

Juz po raz piąty nasza szkoła bierze aktywny udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Przeprowadzone zostały pogadanki związane z tegorocznym tematem obchodów DBI. Zgłoszona została inicjatywa DBI 2014. Rozpoczęliśmy już szereg działań, realizowanych pod hasłem "Razem tworzymy lepszy Internet".

 
PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM CYBERBEZPIECZEŃSTWA

 

Październik został ogłoszony Europejskim Miesiącem Cyberbezpieczeństwa. Kampania została zorganizowana już po raz drugi i ma na celu promowanie bezpiecznego korzystania z Internetu i TIK oraz popularyzację wiedzy o zagrożeniach w sieci.

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do kampanii.

Więcej informacji oraz kilka zdjęć można obejrzeć klikając poniższy link:

 

http://zs2raciborz.szkoly.interklasa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=273&Itemid=36

 
SERFUJĘ. RESPEKTUJĘ

Nasza placówka, kolejny już raz bierze aktywny udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Przeprowadzone zostały dyskusje związane z tegorocznym tematem obchodów DBI tj. prawami i obowiązkami on-line. Zgłosiliśmy inicjatywę DBI 2013. Rozpoczęliśmy już szereg działań, realizowanych pod hasłem "Serfuję. Respektuję", związanych z podjętą inicjatywą.

 

 
WSPÓLNIE ODKRYWAMY CYFROWY ŚWIAT! BEZPIECZNIE

 Jak co roku nasza szkoła bierze udział w  ogłaszanej przez Safer Internet i Fundację Dzieci Niczyje obchodach DBI. Na stronie http://dbi.saferinternet.pl zgłosiliśmy inicjatwę DBI 2012.

Program realizacji obchodów DBI 2012 kliknij ---->Program

 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 24