Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

Wycieczka do Wrocławia

 

 

Dnia 9 czerwca 2015 r. uczniowie klasy trzeciej i kilkoro uczniów z innych klas wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę krajoznawczo-turystyczną do Wrocławia.

 

Więcej…
 

 Rodzinny Piknik Sportowo-Rekreacyjny

 

 

 

Było ciepło, wręcz parno. Było wesoło i mokro. Było po prostu super.

 

 

Więcej…
 

  Dzień Dziecka

1 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka. Jak co roku dzień ten organizowany jest na sportowo. Klasy I i II; III i IV; V i VI rywalizują między sobą w trzech konkurencjach sportowych dostosowanych do wieku.

 

 

Więcej…
 

 Dzieci mówią „NIE” paleniu papierosów

 Nasza szkoła w roku szkolnym 2014/2015 przystąpiła do realizacji V edycji programu edukacji antynikotynowej dla uczniów klas I-III „Nie pal przy mnie, proszę”. Program miał charakter profilaktyczny. Adresowany był do uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

 

Więcej…
 

 Cała Polska czyta Dzieciom

 

We wtorek 26 maja o godz. 9:00 w bibliotece ZSP nr 2 w Raciborzu Ocicach, odbyło się cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji propagującej czytanie pt.: „Cała Polska czyta Dzieciom”.

 

Więcej…
 

 Dzień Otwarty w naszej szkole

 

W piątkowe popołudnie 27 marca 2015 r. nasza szkoła po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną edukację w szkole podstawowej.

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 209