Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

 Noworoczny Koncert dla Mamy, Taty, Babci i Dziadka

 

Dnia 26 stycznia 2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu miała miejsce niecodzienna uroczystość. Dzieci z klasy trzeciej zaprosiły na swój występ rodziców, babcie i dziadków.

 

 

Więcej…
 

 Bezpieczne ferie 2015

 

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu prowadzi działania informacyjno-edukacyjne w ramach realizacji wojewódzkiej akcji "Bezpieczne ferie 2015".

 

 

Więcej…
 

 Zabawa karnawałowa 2015

 

Na karnawałowym balu zorganizowanym w piątek (23.01. 2015r.) w naszej szkole bawili się uczniowie klas   I a, b  i III.  Atrakcji nie brakowało.

 

Więcej…
 

 Z ekologią w codzienność

Nasza szkoła od wielu lat w sposób szczególny zajmuje się problematyką ekologii. W szkole są podejmowane działania ekologiczne aktywizujące wszystkich uczniów, od najmłodszych po najstarszych.

 

 

 

Więcej…
 

 WYRÓŻNIENIE DLA LAURY MUSIOŁ

Dnia 21 listopada 2014r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN 2014. W konkursie wzięło udział 6 uczniów naszej szkoły.

 

 

Więcej…
 

Nasza planeta- Ziemia

Dnia 19 grudnia odbyło się w naszej szkole podsumowanie realizowanych działań proekologicznych. Jednym z elementów tych działań był ogłoszony konkurs wiedzy z dziedziny ekologii dla uczniów klas 4-6 pod hasłem " Nasza planeta- Ziemia".

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 197