Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

 Zanim zabłyśnie Gwiazdka…

Świąteczne spotkanie w kościele w Ocicach

W niedzielę 14 grudnia, w kościele pw. Św. Józefa w Ocicach, dorośli i dzieci przeżyli niezwykłe, magiczne chwile, wprowadzające w nastrój bliskich już Świąt Bożego Narodzenia.

 

Więcej…
 

 Cała Polska czyta dzieciom

We wtorek 16 grudnia br. , o godzinie 8:00 w bibliotece Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu odbyło się kolejne cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo pt.: „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

Więcej…
 

 W zgodzie z tradycją - Mikołajki

 

Wychowanie do wartości to m.in. kształcenie umiejętności dawania i sprawiania innym drobnych przyjemności. Dobrą okazją do tego są mikołajki.

 

Więcej…
 

 Dzień Pluszowego Misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem – powiernikiem największych sekretów i tajemnic. 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Więcej…
 

 Narodowe Święto Niepodległości

 

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina blisko półtorawieczne dążenie kilku pokoleń Polaków do odzyskania utraconej na skutek zaborów, niepodległości.

 

Więcej…
 

 Cała Polska czyta dzieciom

W środę 29 października br., o godz. 8:15 w bibliotece ZSP nr 2 w Raciborzu Ocicach odbyło się kolejne cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo pt.: „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 191