Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

Gratulacje dla uczniów klas pierwszych i drugich 

Dnia 11 marca 2016 r. uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły przystąpili do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik MEN. Organizatorem konkursu było Wydawnictwo SYNAPSA z Łodzi. 

 

 

Więcej…
 

   

"Dzień Dziecka" na sportowo

1 czerwca 2016 roku odbył się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 "Dzień Dziecka" na sportowo. Hasłem przewodnim był "Kolorowy pociąg".
Więcej…
 

 

BARDZO DOBRY WYNIK KLASY III

 

14 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy III przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Test sprawdzał wiedzę z języka polskiego, matematyki i przyrody. Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki, znacznie przewyższające średnią wojewódzką i krajową. 

 

 
Więcej…
 


 

„Cała Polska Czyta Dzieciom”

 

W środę 8 czerwca 2016 r. o godzinie 9:00 w bibliotece Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu, odbyło się cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

 

Więcej…
 

 

    

 Spotkanie ze Skarbnikiem Kopalni Srebra

 

Dnia 8 czerwca 2016r. uczniowie klasy III wraz ze swoją wychowawczynią Ewą Szyrą pojechali do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Zwiedzanie odbywało się w podziemnych korytarzach położonych 40 m pod powierzchnią ziemi.

 

Więcej…
 

 

Dzieci Dzieciom

W sobotę 4 czerwca 2016r. w samo południe uczniowie klasy II b zagościli w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej przy ulicy Kasprowicza. Tam od rana świętowano Dzień Dziecka.

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 260