Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

 Bal przebierańców w ZSP2

Karnawałowe pląsy i zabawy

W piątek 15.01.16. czas dwóch pierwszych lekcji zagospodarowali uczniom wszystkich klas młodzi pracownicy Crazy Clubu, którzy pierwszy raz zawitali do naszej szkoły, by zorganizować szaloną, wspaniałą zabawę.

 

Więcej…
 

 Szlachetna paczka

 

Nasza szkoła pierwszy raz uczestniczyła w akcji Szlachetna Paczka. Składam gorące podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy przyczynili się do powodzenia tej akcji.

 

 

Więcej…
 

Cała Polska Czyta Dzieciom

W środę 16 grudnia 2015 r. w bibliotece Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu Ocicach odbyło się cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo pt. „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

Więcej…
 

 IV Zimowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Raciborzu

 

W hali widowiskowo – sportowej ARENA odbył się IV Zimowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Impreza została przygotowana wspólnie przez Komendę Powiatową Policji w Raciborzu oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Więcej…
 

 Wiem, co jem i dbam o swoje zdrowie

 

Prawidłowe odżywianie ma znaczący wpływ na zdrowie, wzrost, harmonijny rozwój i dobre samopoczucie ucznia. Odpowiednia dieta zapewnia dziecku sprawność fizyczną, zdolność do nauki oraz chroni przed rozwojem chorób powstających na tle wadliwego żywienia.

 

Więcej…
 

 Święty Mikołaj z wizytą w ZSP2

 

 Wprawdzie szósty grudnia przypada w niedzielę, jednak Św. Mikołaj zawitał do szkoły i przedszkola w Ocicach już w piątek.

 

 

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 232