Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

                                    

Cała Polska Czyta Dzieciom 

 

W poniedziałek 3 października 2016 r. o godz. 9:00 w bibliotece ZSP nr 2 w Raciborzu, odbyło się cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom:. Fragmenty powieści H. Sienkiewicza pt.: „W pustyni i w puszczy” uczniom klas trzecich czytały studentki Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Raciborzu: Natalia Lindner, Katarzyna Kowalewska oraz Michalina Fira.

 

 

Więcej…
 
 

                                       

Dzień Języków Obcych 

W poniedziałek 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. 


 

 

 

 

Więcej…
 

Gratulacje dla uczniów klas pierwszych i drugich 

Dnia 11 marca 2016 r. uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły przystąpili do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik MEN. Organizatorem konkursu było Wydawnictwo SYNAPSA z Łodzi. 

 

 

Więcej…
 

   

"Dzień Dziecka" na sportowo

1 czerwca 2016 roku odbył się w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 "Dzień Dziecka" na sportowo. Hasłem przewodnim był "Kolorowy pociąg".
Więcej…
 

 

BARDZO DOBRY WYNIK KLASY III

 

14 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy III przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty. Test sprawdzał wiedzę z języka polskiego, matematyki i przyrody. Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki, znacznie przewyższające średnią wojewódzką i krajową. 

 

 
Więcej…
 


 

„Cała Polska Czyta Dzieciom”

 

W środę 8 czerwca 2016 r. o godzinie 9:00 w bibliotece Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Raciborzu, odbyło się cykliczne czytanie w ramach ogólnopolskiej akcji propagującej czytelnictwo „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 262