Start arrow Aktualności
AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA SZKOŁY

 Konkurs Recytatorski „Żyjmy zdrowo”

 

W poniedziałek 2 marca 2015 r. po raz kolejny odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla uczniów klas młodszych.

 

Więcej…
 

 Laura Musioł laureatką olimpiady przedmiotowej z matematyki

Dnia 9.01.2015r. odbyła się Ogółnopolska Olimpiada z Matematyki. Do konkursu przystapiło 7 uczniów z klas IV-VI z naszej szkoły.

Więcej…
 

 Dzień Bezpiecznego Internetu 2015

Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w  ogłaszanej przez Safer Internet i Fundację Dzieci Niczyje obchodach DBI. Międzynarodowy Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony był 10 lutego 2015 roku. Hasło w roku 2015 brzmi - "Razem tworzymy lepszy Internet".

 

Więcej…
 

 Dzień Babci i Dziadka

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

 

 

Więcej…
 

 Noworoczny Koncert dla Mamy, Taty, Babci i Dziadka

 

Dnia 26 stycznia 2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Raciborzu miała miejsce niecodzienna uroczystość. Dzieci z klasy trzeciej zaprosiły na swój występ rodziców, babcie i dziadków.

 

 

Więcej…
 

 Bezpieczne ferie 2015

 

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu prowadzi działania informacyjno-edukacyjne w ramach realizacji wojewódzkiej akcji "Bezpieczne ferie 2015".

 

 

Więcej…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje: 1 - 11 z 201